Proton Waja Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kedai tinted area S alam

cap_ayam
jemaing
Sandwich
Krulez_r3
izwan
fAiEzAa
jawe62
wajunk
12 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kedai tinted area S alam Empty Kedai tinted area S alam Tue Feb 09, 2010 11:14 am

wajunk

wajunk

Salam sumer..
amber nak tanyer otai2 waja especially kat area shah alam
kete masih keadaan stendert lagi
bru igt nak psg tinted

ade tak kedai yg kekawan rekmenkan kat area shah alam nie
kemudian bape cost utk tinted waja sebijik nie..
nak kete nampak smart n bergaya ckt jer
mntak tolong yer.. Laughing

sy dok seksen 7 s alam..

2Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Tue Feb 09, 2010 12:23 pm

jawe62

jawe62
1.8 GSR TURBO
1.8 GSR TURBO

wajunk wrote:Salam sumer..
amber nak tanyer otai2 waja especially kat area shah alam
kete masih keadaan stendert lagi
bru igt nak psg tinted

ade tak kedai yg kekawan rekmenkan kat area shah alam nie
kemudian bape cost utk tinted waja sebijik nie..
nak kete nampak smart n bergaya ckt jer
mntak tolong yer.. Laughing

sy dok seksen 7 s alam..

pegi je kedai bro asri kat ngan giant shah alam... exco agama waja club tu...H/p no. 013-2990650 (Asri WC-43)

3Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Wed Feb 10, 2010 1:15 am

wajunk

wajunk

Very Happy
thnx
tp b4 pegi tu nak taw gak bpe bajet
maklom la newbie agi huhu

4Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Wed Feb 10, 2010 2:11 am

jawe62

jawe62
1.8 GSR TURBO
1.8 GSR TURBO

wajunk wrote:Very Happy
thnx
tp b4 pegi tu nak taw gak bpe bajet
maklom la newbie agi huhu

aku pasang yg biase punya je rm 120 Very Happy Very Happy

5Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Fri Feb 12, 2010 9:30 am

fAiEzAa

btol tu..g kedai asri... bajet pon X mahal.. smbil2 leh support member2..huhu Very Happy

6Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Thu Jul 08, 2010 10:35 pm

izwan

izwan

Kedai Bro Asri tu ada tinted jenis PIANG x?yg kalo kne koyak ngan *** pon xnanges?

hehehe..

Paling murah aku penah jmpe RM70 untuk 4 pintu..

7Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Fri Jul 09, 2010 8:00 am

Krulez_r3

Krulez_r3
1.6 SOHC N/A
1.6 SOHC N/A

kalo dah duk area2 sek 7 tu, g je kedai aksesori q-max sebelah bintang, jmpa tokey dia, ah pau.. ckp ko kwn aku, hafiz wajaclub... r3 merah.. insyaallah leh dpt diskaun... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

8Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Mon Jul 12, 2010 6:28 am

Sandwich

Sandwich
EXCO SUKAN

Krulez_R/// wrote:kalo dah duk area2 sek 7 tu, g je kedai aksesori q-max sebelah bintang, jmpa tokey dia, ah pau.. ckp ko kwn aku, hafiz wajaclub... r3 merah.. insyaallah leh dpt diskaun... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

mmg kaw2 diskaun ... tinted kalau salah pasang dia dtg umah plak tukar ...hahaha cheers cheers cheers

http://www.eventsecurity.com.my

9Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Mon Jul 12, 2010 8:41 am

Krulez_r3

Krulez_r3
1.6 SOHC N/A
1.6 SOHC N/A

hahahha byk la kau... aku n bdk2 ofc aku dulu nak psg tinted, siap suh dia amik kat ofs lg.. nak x nak, dia dtg gak la... hehehheheh Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

10Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Tue Aug 03, 2010 3:00 am

wajunk

wajunk

Sandwich wrote:
Krulez_R/// wrote:kalo dah duk area2 sek 7 tu, g je kedai aksesori q-max sebelah bintang, jmpa tokey dia, ah pau.. ckp ko kwn aku, hafiz wajaclub... r3 merah.. insyaallah leh dpt diskaun... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

mmg kaw2 diskaun ... tinted kalau salah pasang dia dtg umah plak tukar ...hahaha cheers cheers cheers

tq bro..tp nak taw gak la rege pas diskaun tunai bape jadinye??huhu
psg ari tu bpe kne 1 kete?

11Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Wed Aug 11, 2010 4:25 am

jemaing

Nak tau gak mana ada tinted murah nie..kawan2 kalu ada hebahkan disinie..!mekasih pale

12Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Wed Aug 11, 2010 11:35 am

cap_ayam

cap_ayam
1.8 DOHC N/A
1.8 DOHC N/A

MAX seksyen 8 bandar baru bangi. depan kompleks pkns bangi. tinted rm38 4 pintu. cermin belakang xkire. kene tambah sket. cuma kaler gelap 80% dgn 60% je yg rm38 ni. sesuai utk buat tinted 2nd layer kalo agak2 tinted asal/mahal xcukup gelap.

13Kedai tinted area S alam Empty Mounting Enjin Thu Aug 12, 2010 6:02 am

wan_86

wan_86

Salam Brader2 WC,

Kalau nak tukar mounting enjin, mner ek port baek??
lg 1 agak2 berape budgetnye???Thanks..

14Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Thu Aug 12, 2010 10:34 am

abysss82

abysss82
1.6 DOHC N/A
1.6 DOHC N/A

wan_86 wrote:Salam Brader2 WC,

Kalau nak tukar mounting enjin, mner ek port baek??
lg 1 agak2 berape budgetnye???Thanks..

ty pomen wc kite..under3 garage...pm bro lokmanhakim...

15Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Fri Aug 13, 2010 5:17 am

jemaing

cap_ayam wrote:MAX seksyen 8 bandar baru bangi. depan kompleks pkns bangi. tinted rm38 4 pintu. cermin belakang xkire. kene tambah sket. cuma kaler gelap 80% dgn 60% je yg rm38 ni. sesuai utk buat tinted 2nd layer kalo agak2 tinted asal/mahal xcukup gelap.

Ummm...!murah tu.."cuma kaler gelap 80% dgn 60%" maknanya nie tak cukup gelap la..tapi sudah memadai untuk tahan panas kot..?80% ini juga tidak bermasallah dengan pihak berkuasa kot? Very Happy

16Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Sun Aug 15, 2010 8:18 pm

cap_ayam

cap_ayam
1.8 DOHC N/A
1.8 DOHC N/A

jemaing wrote:

Ummm...!murah tu.."cuma kaler gelap 80% dgn 60%" maknanya nie tak cukup gelap la..tapi sudah memadai untuk tahan panas kot..?80% ini juga tidak bermasallah dengan pihak berkuasa kot? Very Happy

ko nak gelap mcm mane lg? nak lg gelap, amik cromax la tu pun kalo ada. 80% dah confirm2 bermasalah punye. nak cantik punye psl, pandai2 ler tanggung. huhuhu

17Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Thu Sep 30, 2010 11:20 pm

danny_imperials

fAiEzAa wrote:btol tu..g kedai asri... bajet pon X mahal.. smbil2 leh support member2..huhu Very Happy

btol2..g kdai bro Asri..
tp aku xbli tinted ah..
aku bli2 3D CF sticker utk hood..RM160 jaaaa Smile

18Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Sat Nov 13, 2010 10:37 am

wajunk

wajunk

salam and hii sume
dh setel dh tinted
blik kg jmpe tinted 4 pintu rm68
trus wa sebat..hahaha Razz

19Kedai tinted area S alam Empty Re: Kedai tinted area S alam Mon Apr 18, 2011 8:48 am

shengquan

hi bro,
may i know how to create a new post to sell items?
i think to sell/swap my bonnet with carbon sticker..
can u pass me to the admin?

this is the link
http://forum.lowyat.net/index.php?act=ST&f=113&t=1833108

thanks^^

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]